Welcome to our website. Would you like to stay up to date on sales and new products? Get 10% discount
The security check failed. Please try again.
Searching...
Brecht
Cayenne Pepper Ground Organic, 25 g
CHF 5.50
CHF 22.00 / 100 g
Thyme Rubbed Organic, 15 g
CHF 5.80
CHF 38.67 / 100 g
Black Cumin Whole NFP Organic, 70 g
CHF 5.60
CHF 8.00 / 100 g
Tonka Sugar Organic, 100 g
CHF 7.10
CHF 7.10 / 100 g
Empty Jars for Spices Original, 5 x 1 piece
CHF 5.00
CHF 1.00 / Stk.
50 %
Cookie Spice Organic, 32 g (Short shelf life 30.11.2026)
CHF 5.20 CHF 2.60
CHF 16.25 / 100 g
Cinnamon & Sugar Organic, 140 g (Short shelf life 30.11.2026)
CHF 7.10 CHF 3.55
CHF 5.07 / 100 g
7 of 7 products