Welcome to our website. Would you like to stay up to date on sales and new products? Get 10% discount
The security check failed. Please try again.
Searching...
New
Stoli GmbH
Walnuts with Maple Syrup, 30 g
CHF 1.50
CHF 5.00 / 100 g
Erva Medica AG
Alkaline Crystal Bath, 60 g
CHF 3.90
CHF 6.50 / 100 g
Soyana
Fruit-Chi Kombucha Live Organic, 500 ml
CHF 3.70
CHF 0.74 / 100 ml
Heimatgut
Protein Chips Sea Salt Organic, 63 g
CHF 4.45
CHF 7.06 / 100 g
Schweizer Naturkost
Sauerkraut in Jar Demeter, 720 ml
CHF 4.30
CHF 0.60 / 100 ml
Gautschi
Mayo Veganaise di Riso NATUR Organic, 170 g
CHF 3.60
CHF 2.12 / 100 g
King Soba
Thai Rice Noodles White Organic, 250 g
CHF 4.90
CHF 1.96 / 100 g
Yellow Sunshine
LUPI - Herbs & Garlic Organic, 170 g
CHF 2.62 / 100 g
Nur Puur
Lentil Glass Jar Demeter, 360 g
CHF 3.15
CHF 0.88 / 100 g
Biedermann Bio
Coconut Mango Yogurt Alternative Organic, 150 g
CHF 1.85
CHF 1.23 / 100 g
Soto
Burger Cashew Black Bean Organic, 160 g
CHF 3.06 / 100 g
Vegan Alternative to Quark Soy Raspberry Soyananda Organic, 125 g
CHF 2.95
CHF 2.36 / 100 g
de Rit
Chips Chickpeas Paprika Organic, 75 g
CHF 4.10
CHF 5.47 / 100 g
Rhythm 108
Cookies Double Choco-Hazelnut Gluten Free Organic, 135 g
CHF 3.04 / 100 g
Fermented Vegan Almond Alternative to Sour Cream Organic, 200 g
CHF 4.00
CHF 2.00 / 100 g
Züger
MozzaVella Vegan Alternative to Mozzarella Organic, 125 g
CHF 3.50
CHF 2.80 / 100 g
Filona Fresh Cream Nature Organic, 150 g
CHF 2.70
CHF 1.80 / 100 g
Wheaty
Vegan Slices Sucuk Organic, 100 g
CHF 3.70 / 100 g
Soyananda Herbs and Garlic fermented Organic, 140 g
CHF 2.93 / 100 g
Taifun
Tofu-Filets Pizza-Pizza Organic, 2 x 80 g
CHF 2.69 / 100 g
20 of 1'325 products