Welcome to our website. Would you like to stay up to date on sales and new products? Get 10% discount
The security check failed. Please try again.
Searching...
Pangea Food
Gondino Pepper Vegan Alternative to Cheese Organic, 150 g
CHF 8.50
CHF 5.67 / 100 g
Tip
Gondino Stagionato AGED Vegan Alternative to Cheese, 150 g
CHF 7.90
CHF 5.27 / 100 g
Gondino Truffle Flavour Vegan Alternative to Cheese, 150 g
Fermaggio
MEZZARÈ Vegan Alternative to Mozzarella Organic, 150 g
CHF 5.90
CHF 3.93 / 100 g
Vegan Alternative to Burrata Cashew Heart Organic, 140 g
CHF 7.60
CHF 5.43 / 100 g
AFFUMICATA Vegan Alternative to Soft Cheese Smoked Organic, 180 g
CHF 4.39 / 100 g
Gondino Pizza Shreds, 150 g
CHF 5.70
CHF 3.80 / 100 g
Biovegan
Vegan Gravy Organic, 25 g
CHF 1.75
CHF 7.00 / 100 g
Rapunzel
Mung Daal Organic, 500 g
CHF 5.20
CHF 1.04 / 100 g
New
Rhythm 108
Biscuit Salted Caramel Organic, 135 g
CHF 4.35
CHF 3.22 / 100 g
Sonett
Surface Disinfectant Bulk Buy, 10 l
CHF 159.70
CHF 1.60 / 100 ml
Dr. Ritter
Yeast Flakes, 200 g
CHF 9.00
CHF 4.50 / 100 g
Biscuit Pistachio Organic, 135 g
CHF 4.95
CHF 3.67 / 100 g
Heimatgut
Protein Chips Sour Cream Style Organic, 63 g
CHF 4.45
CHF 7.06 / 100 g
Explore Cuisine
Explore Cuisine Black Bean Spaghetti Organic, 200 g
CHF 5.10
CHF 2.55 / 100 g
Churro Snack Sweet Cinnamon Organic, 65 g
CHF 3.75
CHF 5.77 / 100 g
Barnhouse Naturprodukte
Krunchy Low Sugar (NO) CHOCO Organic, 375 g
CHF 7.50
CHF 2.00 / 100 g
Yarrah
Dog Snacks Vegan Biscuits Organic, 500 g
CHF 7.40
CHF 1.48 / 100 g
Yarrah Dog Dry Food Grain-Free Vegan Organic, 2 kg
CHF 21.90
CHF 1.10 / 100 g
memo
Sponge Cloths, 3 pieces
CHF 3.20
CHF 1.07 / Stk.
20 of 3'712 products