Welcome to our website. Would you like to stay up to date on sales and new products? Get 10% discount
The security check failed. Please try again.
Searching...
Tip
Dr. Ritter
Yeast Flakes, 200 g
CHF 9.00
CHF 4.50 / 100 g
Rhythm 108
Biscuit Pistachio Organic, 135 g
CHF 4.95
CHF 3.67 / 100 g
Heimatgut
Protein Chips Sour Cream Style Organic, 63 g
CHF 4.45
CHF 7.06 / 100 g
Explore Cuisine
Explore Cuisine Black Bean Spaghetti Organic, 200 g
CHF 5.10
CHF 2.55 / 100 g
Churro Snack Sweet Cinnamon Organic, 65 g
CHF 3.75
CHF 5.77 / 100 g
Barnhouse Naturprodukte
Krunchy Low Sugar (NO) CHOCO Organic, 375 g
CHF 7.50
CHF 2.00 / 100 g
Yarrah
Dog Snacks Vegan Biscuits Organic, 500 g
CHF 7.40
CHF 1.48 / 100 g
Yarrah Dog Dry Food Grain-Free Vegan Organic, 2 kg
CHF 21.90
CHF 1.10 / 100 g
memo
Sponge Cloths, 3 pieces
CHF 3.20
CHF 1.07 / Stk.
Beutelsbacher
Lime Juice 100% Direct Juice Organic, 200 ml
CHF 3.00
CHF 1.50 / 100 ml
Urban Kombucha
Kombucha Urban Green Tea & Peppermint Organic, 330 ml
CHF 3.10
CHF 0.94 / 100 ml
Sonett
Laundry Liquid 30–95 °C SENSITIVE (without perfume), 2 l
CHF 15.55
CHF 0.78 / 100 ml
Glass Cleaner, 0.5 l
CHF 0.99 / 100 ml
Kombucha Urban Lemongrass and Hibiscus Organic, 330 ml
Rapunzel
Cashew Butter Organic, 250 g
CHF 11.60
CHF 4.64 / 100 g
Schweizer Naturkost
Cucumber in Glas Jar Demeter, 720 ml
CHF 7.20
CHF 1.00 / 100 ml
Terrasana
Peanut Butter Smooth Organic, 500 g
CHF 1.50 / 100 g
Allos
Oat Cuisine Organic, 200 ml
CHF 1.35
CHF 0.68 / 100 ml
Byodo
Chickpea Wafers with Dark Chocolate Organic, 65 g
CHF 3.25
CHF 5.00 / 100 g
Biovegan
Vegan Gravy Organic, 25 g
CHF 1.75
CHF 7.00 / 100 g
20 of 3'708 products