Welcome to our website. Would you like to stay up to date on sales and new products? Get 10% discount
The security check failed. Please try again.
Searching...
Tip
MiAdelita
Tortilla Chips Paprika Organic, 150 g
CHF 5.20
CHF 3.47 / 100 g
Taifun
Tofu-Filets Japanese Style Organic, 2 x 80 g
CHF 4.25
CHF 2.66 / 100 g
Tofu Sausage for Frying & Grilling – Spicy & Smoked, Organic, 220 g
CHF 5.40
CHF 2.45 / 100 g
Tofu Black Forest Bio, 200 g
CHF 4.85
CHF 2.43 / 100 g
New Roots
La Cooking Vegan Alternative to Cooking Cream Organic, 200 ml
CHF 2.30
CHF 1.15 / 100 ml
mikas
Gartenjäger Dry Sausage Original Vegan Organic, 57 g
CHF 8.20
CHF 14.39 / 100 g
Züger
Cottage Pearls Vegan Alternative to Cottage Cheese Organic, 200 g
CHF 2.50
CHF 1.25 / 100 g
Vitaquell
Margarine Omega 3 Plant-Based Spread Organic, 250 g
CHF 5.55
CHF 2.22 / 100 g
New Roots Black Pepper Organic, 115 g
CHF 7.10
CHF 6.17 / 100 g
New Roots La Cotta Nature Organic, 140 g
CHF 4.45
CHF 3.18 / 100 g
Biedermann Bio
Coconut Blueberry Yogurt Alternative Organic, 150 g
CHF 1.85
CHF 1.23 / 100 g
Le Gratiné Vegan Alternative to Grated Cheese Organic, 150 g
CHF 4.90
CHF 3.27 / 100 g
Wheaty
Spacebar Chorizo Snacker Organic, 40 g
CHF 2.00
CHF 5.00 / 100 g
Sausage Vegan Country Style Organic, 150 g
CHF 5.05
CHF 3.37 / 100 g
Vegan Gyros Organic, 200 g
CHF 6.70
CHF 3.35 / 100 g
Wild Foods
Wood Smoked Vegan Alternative to Salmon Organic, 130 g
CHF 9.90
CHF 7.62 / 100 g
New Roots Le Chives Extra Creamy Organic, 115 g
CHF 5.95
CHF 5.17 / 100 g
Harvest Moon
Oat Mango Maracuja Vegan Alternative to Yoghurt Organic, 275 g
CHF 4.50
CHF 1.64 / 100 g
Cold Cuts Bresaola Style Organic, 60 g
CHF 3.15
CHF 5.25 / 100 g
New Roots COFFEE Vegan Yogurt Organic, 140 g
CHF 1.90
CHF 1.36 / 100 g
20 of 3'708 products