Welcome to our website. Would you like to stay up to date on sales and new products? Get 10% discount
The security check failed. Please try again.
Searching...
Biofarm
Flakes 5-Grain Flakes Bulk Buy BioSuisse, 5 kg
CHF 34.55
CHF 0.69 / 100 g
Rapunzel
Almondbutter White Organic, 500 g
CHF 26.75
CHF 5.35 / 100 g
Sommer
Snack Spelt Olive Herbs Organic, 150 g
CHF 4.10
CHF 2.73 / 100 g
Tip
Rhythm 108
Biscuit Hazelnut Chocolate Praline Organic, 135 g
CHF 4.35
CHF 3.22 / 100 g
Biedermann Bio
Coconut Blueberry Yogurt Alternative Organic, 150 g
CHF 1.85
CHF 1.23 / 100 g
Coconut Mango Yogurt Alternative Organic, 150 g
Soto
Vegetable Red Lentil Burger Organic, 2 x 80 g
CHF 4.80
CHF 3.00 / 100 g
New Roots
Le Gratiné Vegan Alternative to Grated Cheese Organic, 150 g
CHF 4.90
CHF 3.27 / 100 g
New
HEYLIFE
coconut water 100% raw Organic, 300 ml
CHF 4.65
CHF 1.55 / 100 ml
New Roots COFFEE Vegan Yogurt Organic, 140 g
CHF 1.90
CHF 1.36 / 100 g
New Roots VANILLA Vegan Yogurt Organic, 140 g
Engel-Tofu
Seitan Strips Organic, 1 kg
CHF 23.15
CHF 2.32 / 100 g
Soyana
"I am not a Sausage" Pepperoni Gluten-Free Organic, 2 x 100 g
CHF 5.25
CHF 2.63 / 100 g
Tempeh bagus
Soy Tempeh Natural Pasteurized Organic, 200 g
CHF 5.90
CHF 2.95 / 100 g
Harvest Moon
Coconut Based Lemon Shake Organic, 220 ml
CHF 3.15
CHF 1.43 / 100 ml
Iced Protein Coffee Macchiato Organic, 220 ml
CHF 3.20
CHF 1.45 / 100 ml
Wild Foods
Swiss Natural Hummus Organic, 150 g
Bio-Natto Nattosana Natural, 200 g
CHF 5.75
CHF 2.88 / 100 g
Vegan Alternative to Fried Egg & Omelette Organic, 200 g
CHF 5.20
CHF 2.60 / 100 g
Jooti
Chickpea Curry with Basmati Rice Organic, 450 g
CHF 6.85
CHF 1.52 / 100 g
20 of 3'715 products