Welcome to our website. Would you like to stay up to date on sales and new products? Get 10% discount
The security check failed. Please try again.
Searching...
New Roots
Le Gratiné Vegan Alternative to Grated Cheese Organic, 150 g
CHF 4.90
CHF 3.27 / 100 g
New
HEYLIFE
coconut water 100% raw Organic, 300 ml
CHF 4.65
CHF 1.55 / 100 ml
New Roots COFFEE Vegan Yogurt Organic, 140 g
CHF 1.90
CHF 1.36 / 100 g
New Roots VANILLA Vegan Yogurt Organic, 140 g
Engel-Tofu
Seitan Strips Organic, 1 kg
CHF 23.15
CHF 2.32 / 100 g
Soyana
"I am not a Sausage" Pepperoni Gluten-Free Organic, 2 x 100 g
CHF 5.25
CHF 2.63 / 100 g
Tempeh bagus
Soy Tempeh Natural Pasteurized Organic, 200 g
CHF 5.90
CHF 2.95 / 100 g
Harvest Moon
Coconut Based Lemon Shake Organic, 220 ml
CHF 3.15
CHF 1.43 / 100 ml
Iced Protein Coffee Macchiato Organic, 220 ml
CHF 3.20
CHF 1.45 / 100 ml
Wild Foods
Swiss Natural Hummus Organic, 150 g
Bio-Natto Nattosana Natural, 200 g
CHF 5.75
CHF 2.88 / 100 g
Vegan Alternative to Fried Egg & Omelette Organic, 200 g
CHF 5.20
CHF 2.60 / 100 g
Jooti
Chickpea Curry with Basmati Rice Organic, 450 g
CHF 6.85
CHF 1.52 / 100 g
Veganella Natur Organic, 200 g
CHF 5.05
CHF 2.53 / 100 g
Vegan Alternative to Greek-Style Cheese Natural Organic, 200 g
CHF 4.50
CHF 2.25 / 100 g
Züger
MozzaVella Vegan Alternative to Mozzarella Organic, 125 g
CHF 3.50
CHF 2.80 / 100 g
Veganella Basil Organic, 200 g
CHF 5.45
CHF 2.73 / 100 g
Soyananda Horseradish fermented Organic, 140 g
CHF 4.10
CHF 2.93 / 100 g
Cream Cheese Original fermented Organic, 140 g
Futur
Smoked Tofu Switzerland Organic, 250 g
CHF 2.08 / 100 g
20 of 3'715 products