Welcome to our website. Would you like to stay up to date on sales and new products? Get 10% discount
The security check failed. Please try again.
Searching...
Acapulco
Tortilla Wraps 6pcs Organic, 240 g
CHF 3.20
CHF 1.33 / 100 g
Taifun
Tofu Black Forest Bio, 200 g
CHF 4.85
CHF 2.43 / 100 g
Wheaty
Sausage Mini Super Griller Vegan Organic, 200 g
CHF 6.70
CHF 3.35 / 100 g
Terrasana
Indian Naan GARLIC Flatbread Organic, 240 g
CHF 5.90
CHF 2.46 / 100 g
Bauckhof
Fine Wheat Flour Demeter, 1 kg
CHF 3.80
CHF 0.38 / 100 g
Schnitzer
Toastie High Protein Gluten-Free Organic, 170 g
CHF 4.30
CHF 2.53 / 100 g
Sojade
Vegan Alternative to Quark Soja Organic, 400 g
CHF 4.50
CHF 1.13 / 100 g
Kefir Natural Sojade Organic, 250 g
CHF 3.50
CHF 1.40 / 100 g
Kefir Blueberry-Cherry Sojade Organic, 250 g
CHF 3.70
CHF 1.48 / 100 g
Harvest Moon
Coconut Milk with Yoghurt Cultures Chocolate Organic, 125 g
CHF 3.25
CHF 2.60 / 100 g
Sausage Vegan Merguez Organic, 200 g
Pural
Sweet Potato Gnocchi Organic, 400 g
CHF 4.80
CHF 1.20 / 100 g
New
Vivera
Vegan Salmon, 200 g
CHF 5.95
CHF 2.98 / 100 g
Violife
Violife Greek White, 150 g
CHF 4.95
CHF 3.30 / 100 g
Violife Block Epic Mature Vegan Alternative to Cheddar, 200 g
CHF 5.80
CHF 2.90 / 100 g
Harvest Moon Original Barista Organic, 1 l
CHF 4.65
CHF 0.47 / 100 ml
VEGDOG
VEGCAT Digestives, 60 g
CHF 4.00
CHF 6.67 / 100 g
VEGCAT Skincares, 60 g
VEGCAT Pure Bites, 60 g
Tip
VEGDOG Mini Pures, 80 g
CHF 4.75 / 100 g
20 of 3'715 products