Welcome to our website. Would you like to stay up to date on sales and new products? Get 10% discount
The security check failed. Please try again.
Searching...
Zwergenwiese
Fruitgarden Wild Berry Organic, 225 g
CHF 5.95
CHF 2.64 / 100 g
LaSelva
Pesto al tartufo Organic, 130 g
CHF 5.10
CHF 3.92 / 100 g
Mani
Olives WITH STONE Kalamata al naturale RAW Organic, 205 g
CHF 6.30
CHF 3.07 / 100 g
Florentin
Hummus Gluten Free Organic, 170 g
CHF 4.40
CHF 2.59 / 100 g
Harvest Moon
Coconut Milk Chocolate Dessert Organic, 2 x 80 g
CHF 3.95
CHF 2.47 / 100 g
Wheaty
Sausage Vegan Chorizo Organic, 130 g
CHF 5.50
CHF 4.23 / 100 g
Tip
Taifun
Tofu Smoked Classic Organic, 200 g
CHF 4.15
CHF 2.08 / 100 g
Tofu-Filets Wild Garlic Organic, 2 x 80 g
CHF 4.25
CHF 2.66 / 100 g
Violife
Violife Greek White, 150 g
CHF 4.95
CHF 3.30 / 100 g
Wilmersburger
Wilmersburger Pizza Melt Mozzella, 150 g
CHF 3.80
CHF 2.53 / 100 g
Tempehmanufaktur
Tempeh with Gyros Spice Organic, 200 g
CHF 5.30
CHF 2.65 / 100 g
New
Vivera
Vegan Chicken-Style Schnitzels, 200 g
CHF 2.48 / 100 g
Lord of Tofu
Vegan Alternative to Lobster Organic, 180 g
CHF 2.94 / 100 g
Vegan Virginia Steak Organic, 175 g
CHF 6.10
CHF 3.49 / 100 g
the vegan cow
Sausage Spread with Black Pepper and Pea Protein Organic, 100 g
CHF 4.40 / 100 g
Sausage Spread Natural with Pea Protein Organic, 100 g
Jooti
Fresh: Broccoli Soup with Cashews & Dates Organic, 450 g
CHF 1.36 / 100 g
Sojade
Sojade So Soya! Vanille, Organic, 400 g
CHF 5.00
CHF 1.25 / 100 g
Hazelnut Shake with a Coconut Base Organic , 220 ml
CHF 3.15
CHF 1.43 / 100 ml
Iced Protein Coffee Moccachino Organic, 220 ml
CHF 3.20
CHF 1.45 / 100 ml
20 of 3'705 products